O nas

O nas

Kuchnia Italia 

Restauracja i pizzeria Kuchnia Italia mieści się w Poznaniu, w peryferyjnej dzielnicy Szczepankowo przy ul. Bobrownicka 2. Pierwszych gości zaprosiła w swoje progi w roku 2012. Wiodąca cecha naszej oferty to przede wszystkim pizza, makarony i sałatki.  Kuchnia włoska to nasza pasja ale to nie wszystko co mamy do zaoferowania naszym gościom.  Dla smakoszy tradycyjnych dań mamy przepyszne domowe zupy jak rosół czy żurek oraz dania główne z drobiu wieprzowiny i ryb.  Dzięki doświadczonym kucharzom jakich udało nam się zaprosić do współpracy mogą być Państwo pewni, że dania które zamówicie zawsze będą smakowały wyśmienicie.  Nie zapominamy również o naszych najmłodszych gościach, dla których przygotowaliśmy kącik do zabawy.

Może zdarzyć się, że nie będziecie nas Państwo wstanie odwiedzić osobiście. Nie jest to żaden problem.
Wszystkie nasze dania dostępne są w opcji „na wynos” oraz „z dowozem”. 
Wystarczy, że zajrzycie Państwo do naszej ulotki reklamowej lub na stronę internetową www.kuchnia-italia.pl a wszystkie przysmaki będą na wyciągnięcie telefonu, komputera lub tabletu. 
Zapraszamy Państwa również do organizacji w restauracji Kuchnia Italia spotkań rodzinnych oraz firmowych. Naszym atutem oprócz oczywiście doskonałej kuchni jest kameralny i przytulny charakter naszej sali gwarantujący domową atmosferę. 
Serdecznie wszystkich zapraszamy